Gamybos valdymo modulis, užtikrinantis lankstų ir produktyvų verslą

efektyvi-gamybos-planavimo-programa

Efektyvi gamybos planavimo modulis

Keliais pelės spustelėjimais kurkite gamybos užsakymus ir naudodami patogius rodinius (Gantt, formos, grafiko ir kalendoriaus rodinius) grafiškai atvaizduokite gamybos užsakymus.

Personalo valdymas

Stebėkite ir organizuokite darbuotojų dienotvarkę naudodami tabelį ir mokėkite už faktines darbo valandas.

personalo-valdymas
tobulinkite-produkcijos-kokybe

Gerinkite produkcijos kokybę

Gamybos valdymo modulis taip pat suteikia galimybę stebėti ir fiksuoti sugadintas ar brokuotas prekes, valdyti taisymo procesą ir susijusias sąskaitas faktūras, valdyti garantijas.

Sustiprinkite sandėlio stebėjimą

Stebėkite baigtus gaminti produktus pagal serijos numerius.

Gamybos valdymo modulis

Nustatykite individualų gamybos procesą kiekvienam produktui ir susiekite su medžiagų užsakymu.

Pardavinėkite prekių komplektus

Iš anksto nustatykite prekes, kurias norite pardavinėti kaip komplektą, ir sistema automatiškai informuos apie šiuos reikalavimus darbuotojus.

Efektyvus bendradarbiavimas su partneriais

Funkcija skirta įmonėms, kurios užsiima prekių ar žaliavų gamyba, o prekes paskirsto ar toliau žaliavas apdirba partneris. Gamybos planavimo programa leidžia gamybos užsakymo kortelėje susieti pagamintas žaliavas ar prekes su rangovais, platintojais ar kitais partneriais, kad pagamintas užsakymas būtų automatiškai siunčiamas jiems tolesniems darbams atlikti.

Gamybos valdymas pagal LEAN metodiką

Gaminkite populiariausias prekes be perstojo. Visapusiška modulio integracija (su pirkimų, pardavimo, sandėlio moduliais) leidžia nustatyti automatinį žaliavų pirkimą ir prekių gamybą pagal atitinkamus filtrus. Pavyzdžiui, galite nustatyti, kad modulis stebėtų paklausiausias prekes ir automatiškai užsakytų jų gamybą.

Suplanuokite sistemos pristatymą