Draudimo kompanijos verslo plėtrą paskatino Verslo Valdymo Sistemos adaptacija

Lietuvoje veikianti draudimo ir asmeninių finansų valdymo bendrovė „Aldiavita“, Austrijos draudimo įmonės „Compensa“ partnerė, 2014 metais smarkiai išplėtė klientų ratą. Dėl to staigiai padidėjo darbų apimtis ir darbuotojų skaičius.

Viešosios įstaigos vidinės transformacijos apžvalga – paramedikų paslaugos

Sėkmingai įdiegus programinę įrangą Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stotyje, šiuo sėkmės pavyzdžiu susidomėjo Marijampolės GMP stotis. Iš pradžių ji susidomėjo analoginiu sprendimu, vėliau taip pat perėjo prie „Boolit“ sukurtos sistemos.

Pardavimo procesų pritaikymas LEAN sistemai

UAB „NOD Baltic“ ir antrinė įmonė UAB „Baltimax“ atlikusios vidinę veiklos analizę nusprendė, kad jų verslas stokoja ne kompetentingų pardavėjų ar projektų vadovų, bet sistemingos darbo organizavimo technologijos ir metodikos, kurios padidintų informacijos matomumą, centralizuotų komunikaciją su klientu ir didintų projektų valdymo efektyvumą.

Unikalus personalo valdymo modulis suvaldo įmonės plėtros chaosą

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusiai patalpų valymo bendrovei „Husband & Wife Cleaning Services“ reikėjo verslo procesų valdymo sistemos, kuri užtikrintų sklandų ir efektyvų pardavimo ir darbuotojų valdymą. Vadovybei tapo sudėtinga apdoroti vis didėjantį klientų užklausų skaičių, nes užsakymų ir sąskaitų kūrimas buvo valdomas rankiniu būdu.