Paslaugos

Verslo analitika

Pirmiausia atsidavusi „Boolit“ komanda atlieka išsamią Jūsų poreikių, susijusių su verslo valdymo sistema, analizę. Turime individualių sprendimų įvairių sričių organizacijoms kūrimo patirties ir nuolatos plečiame klientų spektrą, todėl esame tikri, kad gebėsime greitai perprasti Jūsų verslo šaką, verslo valdymo procesus ir maksimaliai įsitraukti į projektą.

Konkurencingas sprendimas

„Boolit“ pateikia tinkamiausią technologinį sprendimą, atsižvelgdama į Jūsų procesų specifiką ir pramonės šakos tendencijas. Individualiu ERP sistemos sprendimu siekiama maksimaliai automatizuoti Jūsų darbuotojų kasdienį darbą, efektyviai išnaudoti esamus ir planuoti ateities išteklius ir galiausiai, pasitelkiant verslo analitiką, nustatyti verslą ribojančius veiksnius.

Projektų valdymas pagal „Agile“ metodiką

Perėjimas nuo „Waterfall“ prie „Agile“ metodikos didina „Boolit“ konkurencingumą informacinių technologijų srityje. Gebame greitai reaguoti į vykdant projektą kintančius klientų poreikius ir atlikti programinės įrangos diegimo ir pritaikymo darbus per numatytus terminus. Be to, per visą projekto laikotarpį nuolat palaikome komunikaciją su klientu: rengiame reguliarias klausimų ir atsakymų sesijas, kuriame aiškinamuosius vizualinius ir rašytinius funkcijų aprašus, atliekame dvipusį sistemos testavimą.

Apmokymai

„Boolit“ suteikia galimybę kliento darbuotojams susipažinti su kuriamu ar sukurtu sprendimu ir taip iš anksto apsiprasti su būsima sistema. Parengiame rašytinį sistemos vadovą, taip pat inicijuojame interaktyvias mokymosi sesijas.

Profesionalus klientų aptarnavimas

„Boolit“ klientų aptarnavimo komanda geba greitai reaguoti į kylančias problemas ir kokybiškai spręsti klientų užklausas. Siekdami užtikrinti greitą ir sklandų sistemos perkėlimą, pirmiausia teikiame greitą palaikymą. Po kurio laiko imamas teikti stabilus palaikymas – tai reiškia, kad jau sėkmingai prisitaikyta prie sistemos.

Susisiekite su Verslo Valdymo ekspertu ir sužinokite daugiau kaip Boolit gali padėti Jūsų verslui