Santykių su klientais valdymas

Kas yra ``Odoo“ CRM modulis?

„Odoo“ atvirosios programinės įrangos ryšių su klientais valdymo modulis (angl. CRM) leidžia stebėti geriausias savo klientų užklausas ir galimybes. Jūs galite pritaikyti savo pardavimo ciklą, valdyti statistiką, prognozes ir automatizuoti rinkodaros kampaniją, kad pagerėtų pardavimo rezultatai.

potencialiu-klientu-uzklausu-sekimas

Potencialių klientų užklausų sekimas

CRM modulis leidžia automatiškai registruoti susidomėjusius vartotojus sistemoje. Pardavėjas akimirksniu gauna pranešimą apie naują galimybę ir aktualią informaciją peržiūri tiesiogiai sistemoje.

Kanban rodinys

Patogi vartotojo sąsaja pritaikoma Jūsų pardavimo etapams ir atvaizduoja Jūsų visą pardavimo piltuvėlį. Planuokite dienotvarkę, matykite, kuriam pardavimo etapui priskiriama pardavimo galimybė, ir nepraleiskite susitikimo. Filtruokite klientus, peržiūrėkite sutartis ir komercinius pasiūlymus. Kurkite finansines prognozes ir ataskaitas tiesiogiai iš CRM modulio.

kanbansistema
darbosuklientusistema

Darbo su klientu istorija

Ryšių su klientais valdymas yra ypač sudėtingas, kai susiduriama su dideliu kiekiu informacijos. Naudojant „Odoo“, pokalbių su klientu istorija ir dokumentai saugomi kliento kortelėje.

Geresnė klientų aptarnavimo kokybė

Didinkite klientų lojalumą naudodami pažangią „HelpDesk“ programą. Automatiškai registruokite klientų užklausas, kurios priskiriamos tinkamiems darbuotojams, ir automatiškai siųskite pranešimus apie užklausos sprendimo eigą.

geresneklientuaptarnavimokokybe
versloanalitika

Verslo analitika

CRM modulio privalumai apima tikralaikį statistikos generavimą, nes CRM ir pardavimo moduliai integruoti su analitikos moduliu. Analizuokite pardavimo procesą, pardavimo rezultatus ir darbuotojų pasiekimus įvairiais pjūviais.

Sąsaja su kitomis programomis

Registruokite, sekite įvykius ir bendraukite su klientais iš „Outlook“, „Thunderbird“ ar „Gmail“. Taip pat iš šių priemonių įkelkite į sistemą reikiamus dokumentus.

Palengvinkite pardavimo procesą jau šiandien