Sandėlio valdymas debesyse

optimizuokite-produkto-pristatymo-procesa

Optimizuokite produkto pristatymo procesą

Kanban rodinys leidžia grafiškai atvaizduoti visas operacijas ir matyti kiekvieno proceso progresą skydelyje. Naudokite sąsają su brūkšniniu kodu prekių registracijai, priežiūrai ir spausdinkite reikiamus dokumentus ar išrašus.

Sandėlio valdymas ir veiklos efektyvumas

Pasitelkite analitikos priemones sandėlio analizei.

sandelio-valdymas

Prekių siuntimas pagal Jūsų poreikius

Atsargų valdymo modulis leidžia žymėti produktus pagal tai, kada kurie produktai turi būti siunčiami: pirmas atvežtas pirmas ir siunčiamas (FIFO), paskutinis atvežtas ir pirmas išvežtas (LIFO), pagal galiojimo datą (FEFO). Prekių išvežimas pagal galiojimo datą yra ypač svarbus, nes leidžia didinti pelną.

Sandėlio išteklių kontrolės proceso valdymas

Pritaikykite sistemą gaunamų ir išsiunčiamų prekių procesams stebėti: gavimas, iškrovimas, kokybės kontrolė, iškrovimo vieta prieš išsiuntimą, pakavimas, siuntimas, prekės pristatymas tiesiogiai iš gamintojo. „Odoo“ sistema suteikia galimybę stebėti šiuos procesus tikruoju laiku naudojant brūkšninio kodo sąsają.

Inventoriaus kokybės kontrolė

Sandėlio valdymo modulis leidžia kurti gaunamų ir išsiunčiamų prekių kokybės kontrolės etapus ir taip užtikrinti prekių kokybę ir ilgalaikį klientų pasitenkinimą.

Jūsų verslo logika pagrįstas sandėlio valdymas

Kurkite virtualius sandėlius, hierarchiškai juos išdėstykite ir priskirkite skirtingoms realaus sandėlio vietoms.

Kelių sandėlių valdymas

Valdykite žaliavų ir prekių judėjimą sandėlyje ir tarp sandėlių.

Sandėlio duomenų bazės naudojimas pasikartojantiems pirkimams

Nustatykite kriterijus, pagal kuriuos žaliavos ar prekės bus perkamos ir vežamos į iš anksto nustatytą sandėlį automatiškai.

Suplanuokite sistemos pristatymą