Užsakymų ir pardavimo valdymo modulis

Pardavimo valdymo modulis palengvina ir leidžia visiškai kontroliuoti pardavimo procesą ir aptikti problemines pardavimo piltuvėlio sritis. Užsakymų valdymas neatitraukia pardavėjo nuo pagrindinių darbų, nes sąskaitos kuriamos kelių mygtukų paspaudimu, komerciniai pasiūlymai ir sutartys kaupiamos vienoje vietoje. Analitikos modulis nuolatos nagrinėja pardavėjo rezultatus, padeda analizuoti pardavimo piltuvėlį taikant filtrus ir prognozuoti pajamas.

paverskitepotencialupirkejalojaliuklientu

Paverskite potencialų pirkėją lojaliu klientu

Pardavimo valdymo modulis leidžia supaprastinti ir pagreitinti pardavimo procesą, sąskaitų išrašymą, stebėti apmokėjimą ir prekių pristatymo procesą vienoje vietoje.

Valdykite pardavimo komandas

Paskirstykite darbuotojų darbo krūvį ir priskirkite potencialius klientus tinkamiems pardavėjams. Taip pat paskatinkite bendradarbiavimą tarp pardavėjų naudodami pokalbių kortelę, užrašų skiltį ir tikruoju laiku redaguojamus dokumentus.

valdykite-pardavimu-komandas
siuskite-elektronines-saskaitas

Siųskite patrauklias elektronines sąskaitas

Paskatinkite potencialius klientus pasirašyti sutartį pasitelkdami individualizuotus šablonus ir modernų dizainą. Sumažinkite laiką iki sutarties pasirašymo siųsdami interaktyvius pasiūlymus. Taip pat būsite automatiškai informuojami, kada klientas peržiūrės sutartį. Spausdinkite, skenuokite ir leiskite klientui pasirašyti sutartį internetu.

Efektyvus pardavimo valdymas pagal LEAN metodiką

LEAN CRM modulis pritaikytas LEAN pardavimo procesui. Atvaizduokite pardavimo procesą Kanban rodinyje, pagreitinkite pardavimą ir analizuokite rezultatus pažangiomis verslo analitikos priemonėmis.

efektyvus-pardavimu-valdymas-pagal-lean
realaus-laiko-analitika

Tikralaikė verslo analitika

Žinokite, kurie klientai yra pelningiausi. Analizuokite informaciją pažangia priemone naudodami filtrus, įvairius pjūvius, diagramas ir žinokite numatomą pelną.

Efektyvus pardavimo valdymas pagal LEAN metodiką

LEAN CRM modulis pritaikytas LEAN pardavimo procesui. Atvaizduokite pardavimo procesą Kanban rodinyje, pagreitinkite pardavimą ir analizuokite rezultatus pažangiomis verslo analitikos priemonėmis.

efektyvus-pardavimu-valdymas-pagal-lean
sekmingas-pardavimu-valdymas

Sėkmingas pardavimo valdymas ir pardavimo skatinimas

Su „Odoo“ kurkite nuolaidų, sumažintų kainų akcijas arba skelbkite nuolaidų kuponus. Pasitelkdami analitikos priemones išsiaiškinkite pasiteisinančias strategijas, akcijoms tinkamus laikotarpius ir sėkmingiausius kanalus.

Užsakymų valdymo programa

Sąskaitų išrašymo programa, verslo apskaita ir kt. Pardavimo modulis yra integruotas su apskaitos moduliu, tad galima kelių mygtukų paspaudimu sukurti sąskaitą faktūrą, valdyti sutartis ir jas keisti. O Jūsų buhalteris visuomet žinos apie visus pakeitimus.

uzsakymu-valdymo-programa
didinti-klientu-pasitenkinima

Didinkite klientų pasitenkinimą naudodami interaktyvų klientų aptarnavimo modulį

Naudojant „Odoo“ klientų aptarnavimas yra kur kas efektyvesnis, nes klientų užklausos automatiškai registruojamos ir priskiriamos atsakingam asmeniui, o klientas informuojamas apie užklausos sprendimo eigą.

Išbandykite „Odoo“ pardavimo modulį